Martynas Driukas Trimurti-Seminaras ONLINE – “Susigrąžink laisvę. Manipuliacijos Santykiuose”

Ketvirtadienį 19:30

Trukmė: 3 val.

Kaina: teirautis

Aprašymas

Dakinė Driukė

KAIP PATIRTI DAUGIAU?

Online paskaitų ciklas Tik moterims.

Kursą veda S.Dakinė Driukė – Dzogčeno, tantros praktikė. Pedagogė (magistras), taikomosios psichologijos praktikė (NLP, Enegrama, Koučingas), Reiki praktikė/meistrė, GCK instruktorė, saviugdos ir labdaros asociacijos „Satori“ įkūrėja, „Myrra – gamtos esencijos“ įkūrėja.

TAIP.. TAIP… TAIP… DAR…. DAR….. DAR…….

Praktikos ir žinios kurios siekia tūkstančius metų atgal yra kaip nesenstantys visatos dėsniai, kuriuos išmanant, gyvenimo žaidimą žaidžiame mes patys. Tad būdamos pačios šio žaidimo – „Samsara“ – kūrėjos galime PATIRTI DAUGIAU.

Kursas skirtas toms, kurios nori suprasti ir keliauti gilyn į savęs pažinimą, į tikrąjį intymumą, patirti save santykyje su vyriška energija aukščiausia prasme ir nesvarbu ar šiuo metu turite partnerį ar ne.

Ytin maloningas, intymus, išsamus, moteriškas ir kupinas atvirumo seminarų ciklas moterims. Orientuotas į moterų ir porų seksualinį gyvenimą, praktikas, pažinimą savo seksualumo.

Seminarų ciklas platus, dinamiškas ir organiškas – sudaryta preliminari programa, tačiau temos gali varijuoti pagal Jūsų aktyvumą, atvirumą ir imlumą pateiktai informacjai.

Kursas SKIRTAS moterims, siekiančioms ne tik teorinių žinių, bet ir realių praktikų ir praturtinančio pokyčio asmeniniame gyvenime.

Kurse GALI dalyvauti moterys turinčios partnerius ar esančios šiuo metu be vyro ar partnerio, amžiaus cenzas nuo 18 metų iki 99

Į KIEKVIENĄ SEMINARO DALĮ GALIMA REGISTRUOTIS ATSKIRAI.

PRELIMINARI PROGRAMA:

I DALIS. ĮVADAS Į TANTRĄ. Istorija. Tantros rūšys ir filosofija. Kama Sutra. Dao sistema. Seminaro metu bus pristatoma seksualumą žadinanti praktika – meditacija.

II DALIS. SUBTILIOJI ANATOMIJA. Energijos pasireiškiančios žmogaus kūne. Energijos praradimas ir kaupimas. In ir Jan energijos rūšys. Pristatoma praktika balansuoti vyrišką ir moterišką energiją.

renginio nuorda:

III DALIS. SEKSUALINIS ŽEMĖLAPIS IR SAVITYRA. Pažintis su savo asmeniniu seksualumu. Seksualinė asmenybė. Klausimynas, savianalizei. Savęs pažinimo kelias per tantrinę sistemą. 10 išsivadavimo vartų. Kaip tikslingai dirbti su seksualiniais įsitikinimais ir patirti daugiau

IV DALIS. FRIGIDIŠKUMAS. Moterų seksualinis šaltumas, abejingums. Kodėl nieko nejaučiu? Arba kaip patirti daugiau? Skausmo ir nejautros kūnai. Fizinis lygmuo – dubens ir joni stagnacija, nejautros zonos. Kaip veikia traumos ir kokias patirtis patiriame šiandien ir kokį kuriame rytojų. Pristatoma tantrinė praktika skirta būtent dubens ir joni sensorikai ir jautrai aktyvinti.

V DALIS. FRIGIDIŠKUMAS. Joni anatomija ir gydantys prisilietimai. Jautros atstatymas, kinetinio kūno suaktyvinimas. Terapinis, gydomasis masažas, jo procesai, būsenos. Kaip veikia traumos joni kanalą ir seksualinius santykius. Trigeriniai taškai ir kūne esančios zonos, tiesiogiai veikiančios seksualinę energiją. Išsivadavimo vartai, ejakuliacija. Pateikiamas anatominis žemėlapis su svarbiausiais seksualinės energijos taškais. Supažindinama kaip atlikti tantrinį masažą sau. Pateikiama praktika suaktyvinanti jautros ir pajautumo sensoriką, kinetinį kūną.

VI DALIS. FRIGIDIŠKUMAS. Psichikos pažeidimų ir fizinių trūkumų pasekmė. Labai plačiai ir giliai apie frigidiškumo priežastis pačioje vaikystėje ir paauglystėje. Problemų šaknys ir jų analizė. Trauminių patirčių sprendimo būdai. Pateikiamos transmutacijos praktikos.

VII DALIS. MOTERS KŪRYBINĖ ENERGIJA. Kurianti energija… duodanti, dovanojanti arba griaunanti energija. Moters psichinės energijos pranašumai sąntykyje su vyrais. Moters energijos tėkmė pagal visatos dėsnius arba kaip būti laimingai gyvenant pagal savo prigimtį. Psichinių centrų pozityvieji poliai ir sąveika su vyriška energija.

VIII DALIS. VYRO KŪRYBINĖ ENERGIJA. Kurianti ir duodanti energija. Kur slypi vyro neišsenkantis šaltinis? Vyro psichinės energijos pranašumai santykyje su moterimi. Vyro energijos tėkmė pagal visatos dėsnius arba kaip suprasti vyrą ir būti laimingai.

IX DALIS. MAGNETIZMAS. Magnetiniai vyro ir moters tarpusavio santykiai. Magnetiniai fluidai ir įtampa tarp partnerių. Kaip išlaikyti aistrą ir trauką visą gyvenimą?

X DALIS. SAVIUGDA SU MINERALAIS. Moters kūryba ir saviraiška, 64 hobiai pagal Kama Sutra. Kodėl moteris turi kurti? Unikalus moters seksualumas ir moteriškumas pasireiškiantis per venerą. Saviugda su mineralais, augalais. Supažindinimas su praktikomis su mineralais seksualinei energijai žadinti, aktyvinti, balansuoti.

XI DALIS. TANTRINĖ PORA I. Aukščiausio tipo pora – I Dalis. Tantrinė pora ir tantriniai sąntykiai poroje. Meilės kalbos.

XII DALIS. TANTRINĖ PORA II. Aukščiausio tipo pora – II Dalis. Tantrinė pora ir tantriniai sąntykiai poroje.

XIII DALIS. MANIPULIACIJOS. Meilės stadijos, meilės augimas ir tobulėjimas.

XIV DALIS. PAVYDAS Pavydo mechanizmas. Kaip susitvarkyti su pavydu ir gyventi laisvai. Praktikos skirtos darbui su pavydu.

XV DALIS. ORGAZMO ANATOMIJA. Orgazmai, rūšys, orgazminis kėlimas, orgazminiai skysčiai. Orgazminis kėlimas. Tantrinės praktikos porose ir vienai. Šviesos rato meditacija. Ham sah praktika.

XVI DALIS. Liaukų sistema, anatominė struktūra. Hormonai ir kūno regeneracija. Meditacija aktyvinanti širdies energetinį centrą. Krūtų masažas.

XVII DALIS. TELEGONIJA Telegonijos principai, nekaltumo ypatiška svarba ir jos atstatymas. Gimdos apvalymo ritualas. Pristatoma NLP technika – tarpasmeninių santykių ryšių transformavimas.

XVIII DALIS. Masturbacija ir kitokios sekso formos.

Kontaktai

VŠĮ “Mūsų evoliucija”
Sąskaitos numeris: LT257300010156116159 
Įmonės kodas: 304897778 

Telefonas

+37068344303