Dalia Beata Kasmauskaitė

Dalia Beata Kasmauskaitė

Visose srityse yra žmonių, daugiau ar mažiau išmanančių tai, ką jie daro, tačiau nedaug yra tikrų savo srities Meistrų, kurie ištobulino savo veiklą iki išskirtinumo. Tokie Meistrai yra laisvi, mato toliau, žvelgia plačiau ir giliau, reiškia gyvenimo išmintį bei grožį įvairiomis formomis. Būtent tokio Meistro vedami Kvėpavimo terapijos seminarai jų dalyviams yra tarsi piligriminė kelionė į save, pilna meilės, dvasios šviesos, atjautos ir tikrumo.

Dalia Beata Kasmauskaitė – Kvėpavimo terapijos mokyklos bei Všį “Kvėpavimo terapijos centras” įkūrėja ir vadovė, kvėpavimo terapijos ir dvasinio kvėpavimo mokyoja, veda kvėpavimo terapijos seminarus ir individualias sesijas Lietuvoje ir užsienyje. Ji pasižymi išskirtiniu unikaliu gebėjimu iš žmogaus kvėpavimo “nuskaityti” informaciją apie patį žmogų, įžvelgti žmogaus dvasios būseną kvėpavimo sesijos metu, subtiliai atskleisti jo dvasios gelmes bei grožį. Jos profesionalumas, didžiulė dvasios jėga ir ypatingo subtilumo gelmė, besąlygiškas pasišventimas darbui, tikėjimas ir atvirumas pelnė Daliai Beatai seminarų dalyvių meilę, pripažinimą tarp kolegų bei Mokytojų Lietuvoje ir už jos ribų.

Kvėpavimo praktikos paslapčių Dalia Beata sėmėsi seminaruose Lietuvoje, Estijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Indijoje, Vokietijoje, kuriuos vedė pripažinti kvėpavimo terapijos meistrai ir žymiausi pasaulio kvėpavimo mokslo grandai – Leonard Orr, Dan Brule, Sondra Ray. Ji taip pat baigė vienerių metų kvėpavimo terapijos profesionalų rengimo programą „One Sky International and Life Skill and Healing Arts Institute“ (www.breathmastery.com). Kvėpavimo terapijos žinias ji toliau gilino (2008m. ir 2012m.) pas Mokytoją – legendą Leonard‘ą Or‘ą, pripažintą sąmoningo kvėpavimo pradininku pasaulyje. (www.rebirthingbreathwork.com). Nuolatos studijuoja Vedines Žinias iš O.G. Torsunov, O.D. Suncov, A. Chakimov ir kt. Vedinių Žinių nešėjų.

Tačiau unikalius Meistro gebėjimus Dalia Beata išugdė savarankiškai studijuodama dvasinius mokymus, atlikdama dvasios ugdymo praktikas, atkakliai siekdama vidinės harmonijos ir ryšio su dieviškuoju pradu. Ištikimybė dvasiniams Mokytojams subrandino atsakomybę, meilę ir atjautą. Gilių ir atkaklių studijų rezultatas – išugdytas unikalus kvėpavimo diagnostikos gebėjimas, kurį Meistrė naudoja savo praktikoje.

Siekdama atnaujinti būties ir vidinę harmoniją, Dalia Beata nuolatos keliauja į piligrimines keliones, lanko šventas vietas Nepale, Indijoje, Tibete. 2013 metų rugpjūtyje Dalia Beata keliavo vienu sudėtingiausiu piligriminių maršrutų Tibeto aukštikalnėse. Veža savo mokinių grupes piligriminiais maršrutais į Indiją (Babadži ašramai) ir Tibetą (Kora aplink Kailašo kalną). 

Meistrė nuolatos veda individualias kvėpavimo terapijos konsultacijas suaugusiems ir vaikams, sąmoningo kvėpavimo seminarus įvairiuose Lietuvos miestuose ir kitose šalyje (Rusija, JAV,UK), kvėpavimo seminarus šiltame vandenyje, keleto dienų trukmės kvėpavimo terapijos intensyvus, rengia kvėpavimo terapijos specialistus jos įkurtoje Kvėpavimo terapijos mokykloje.

Siekdama nesavanaudiškai padėti žmonėms patirti kvėpavimo terapijos teikiamą naudą, Dalia Beata Kasmauskaitė penkis metus pravedė labdaringą projektą „Kvėpuok Lietuva“. Jo metu daugelyje Lietuvos miestų vyko kvėpavimo terapijos seminarai už laisvanoriško dydžio auką. Juose dalyvaudavo iki tūkstančio žmonių kasmet.

Dalia Beata nesieja savęs su konkrečia religine tradicija, todėl yra laisva ir atvira dvasinių žinių srautui, tobulina ir atnaujina seminarų bei sesijų vedimo techniką, kuria individualų jų vedimo būdą ar pobūdį. Žinios yra ne kaupiamos sau, o subtiliai transformuojamos, kad tarnauti ketinantiems žengti dvasios šviesos link. Dalios Beatos svarbiausias veiklos principas – laisvė. Meistrė nekaupia pasekėjų, vyksta ten, kur yra kviečiama, dirba su tais, kas ateina. Kvėpavimo terapijos Meistro patirtimi, pastebėjimais bei įžvalgomis ji pasidalino dvejose savo išleistose knygose: „Dalios Beatos užrašai“ “Dvasinio kvėpavimo subtilybės I knyga”.

2018 m. startavo unikalus Dalios Beatos Kasmauskaitės projektas – portalas www.kvepavimoklubas.lt, kuris suteikia žmonėms galimybę praktikuoti kvėpavimo terapiją savarankiškai internetu su mokytojo vedimu. Kvėpavimo sesijos įrašai, kuriuose Dalia Beata Kasmauskaitė veda kvėpavimo terapijos užsiėmimą – tai kaip greitoji kvėpavimo pagalba nepriklausomai nuo to, ar jūs norite atsipalaiduoti ir pailsėti, ar paleisti skausmą ir įtampas, ar ieškote būdo pakylėti save į naują susivokimo, sąmoningumo lygį.