Dakinė Driukė

Dakinė Driukė

S.Dakinė Driukė – Dzogčeno, tantros praktikė. Pedagogė (magistras), taikomosios psichologijos praktikė (NLP, Enegrama, Koučingas), Reiki praktikė/meistrė, GCK instruktorė, saviugdos ir labdaros asociacijos „Satori“ įkūrėja, „Myrra – gamtos esencijos“ įkūrėja.

Dauguma žmonių mane pažįsta kaip tatuiruočių meistrę, sąmoningo gyvenimo propaguotoją. Nuo pat mažų dienų norėjau viską išbandyti savo patirtimi, todėl gyvenime teko matyti ir juodo ir balto, patirti šilto ir šalto. Nuo striptizo klubų iki Indijos ašramų, tad… žinau ką reiškia žodis evoliucija. Ir tik visiškai išgyvenus destruktyvų gyvenimo tarpsnį, atsivėrė galimybė atsispirti nuo jo ir eiti pirmyn. Tai štai aš gimiau, gimiau iš naujo ir rodos niekada prieš tai iš tikrųjų ir negyvenau. Vos siela įkvėpė dieviškus oro gurkšnius, akys išvydo pirmuosius Šviesos spindulius. Tėve… Motina… Mylimas Viešpatie….

Visada turėjau polinkį mokytis ir naujos žinios mane vesdavo nesustoti ir judėti. Esu baigusi du Aukštuosius ir  visuomet maniau jog žmogus sustoja gyventi kai sustoja mokytis. Anksčiau tai suprasdavau tiesiogiai, dabar šie žodžiai turi daug platesnę ir gilesnę prasmę. Tad mano troškimas žinių pasisuko saviugdos kryptimi. Baigiau GCK instruktoriaus kursus, turiu puikius NLP ir koučingo pagrindus. Taip pat teko studijuoti taikomąją psichologiją, mokytis Teta healing; esu Reiki I; Reiki II praktikė. Mano požiūris į gyvenimą yra grynai Tantrinis ir praktikuoju advaita vedanta. Taip pat teko mokytis Tantros ir dalyvauti įvairiuose retrituose, dirbti su emocijų paleidimo programomis.  Mokytojai kuriems esu labai dėkinga už parodytą kelią ir įkvėpimą, tai visų pirma KrijaJoga Meistras Svamis Šankarananda Giri Maharadž iš Mahavataro Babadži Mokytojų ir mokinių sekos.  Mano mylimas vyras, draugas ir didžiai gerbiamas Mokytojas Martynas Driukas. Taip pat mano sielos draugė, parodžiusi man naują gyvenimą iranietė RosHanak.