Dalia Mira Vengryte

Dalia Mira Vengryte

Trenerė

Esu Dalia Vengrytė, dvasiniu vardu Mira. 1996 m. pabaigiau trenerių licencijavimo kursus, nuo to prasidėjo mano kelias į saviugdą. Stebėdama ir tyrinėdama žmogaus kūną, reakcijas į fizinį, emocinį krūvį, atsirandančius negalavimus, ligas, stebėdama pačio žmogaus savo kūno priėmimą ilgainiui pradėjau tikėti, kad viskas kas pasireiškia jame ir tai kas vyksta aplink mus tėra atspindys to ką ir kaip mąstome, jaučiame išgyvename, kaip maitinamės, kaip reaguojame į išorinius ir vidinius dirgiklius, aplinkybės, situacijas, žmones. O priežastys kažkur giliau už  apčiuopiamumo, matymo “plika akimi” ribų. Pradėjau ieškoti. 

Pradėjau gilintis į energetines struktūras, dvasines praktikas.  Tapau jogos mokytoja. Gilinausi į garso poveikį kūnui, tapau Gongų meistre. Mano specialybė sveikatos ugdymo pedagogė. O, kad galėčiau visapusiškai ugdyti sveikatą, tyrinėjau daugelį sričių, mokiausi:

Jogos ir meditacijos meno; Sąmoningo kvėpavimo; Kūno terapijos; Garso terapijos

Points of you (koučingo priemonė saviugdai); Reiki ; Džun Juan Ciguno; Kinų medicinos; Energinio masažo; Masažo su himalajietiškais ir krištoliniais dubenimis.

Viskas gražiai sugulė į Leela gyvenimo žaidimo lauką, tapau jo vedančiąja. 

Nuo 1997 metų vedžiau reguliarias šokio, aerobikos, kūno rengybos treniruotes.

Nuo 2000 metų jogos, meditacijos ir kitokius saviugdos užsiėmimus.

Nuo 2000 ir prasidėjo aktyvus žinių, informacijos kaupimas ir praktinis naudojimas. Rengiau paskaitas, seminarus, organizavau sveikatingumo stovyklas. Vis labiau ir labiau tikėjau, kad žmogus nedaloma visuma. Viskas mumyse glaudžiai susiję fiziniame, emociniame, mentaliniame, energetiniame ir dvasiniame lygmenyse. Mano įsitikinimu, remiantis daugiamete darbo su žmonėmis ir asmeninio tobulėjimo patirtimi, niekas iš išorės negali atnešti ir paduoti stiprybės, ramybės, tikėjimo, pasitikėjimo. Viską turime savyje, tereikia atrasti ryšį su savimi, išmokti įsiklausyti, stebėti, pažinti  ir pradėti tinkamai naudoti savo vidinį potencialą ir duotybes.

Dėka visos šios, daugiau nei 20 metų,  patirties, bendravimo ir bendradarbiavimo su užsiėmimų ir praktikų lankytojais, išsigryninau mano manymų svarbiausias temas, geriausiai atspindinčias ir aprėpiančias holistinį, visuminį požiūrį į žmogų ir jo gerovę praktikas:

Čakrų evoliucija; Vidinės ramybės atkūrimas; Emocinė-mentalinė higiena; Meditacijos menas; Atsipalaidavimo praktikos; Jo ir jos meilės kalbos; Pasimatymas su savimi. Tai kas buvo aktualu šimtmečiais, net  tūkstančiais, bendražmogiškos vertybės: meilės,  laimės, sveikatos, gerovės, tobulėjimo siekis aktualu ir šiandien.  Nuolat mokausi ir tyrinėjau tai pati, keliauju savo asmeninio augimo keliu ir noriai dalinuosi su norinčiais keliauti savęs pažinimo keliu.