Edita Simanavičienė

Edita Simanavičienė

Taidzičiuan (tai či) ir čigong instruktorė, astrologė, lektorė.

Tai či yra kinų sveikatingumo sistema ir iš dalies kovos menas, pritaikytas palaikyti sveikatą, ramų protą, vystyti vidinius pojūčius, generuoti vidinę energiją ir harmonizuoti patį žmogų.

Čigong mankšta ne tik suteikia energijos, žvalumo, ji atpalaiduoja kūną ir protą, taip pat efektyviai padeda įveikti nerimo sutrikimus, lėtinį nuovargį ar stresą. Masažuoja ir gydo vidaus organus, gerina jų funkcijas. Lavina kūno lankstumą, judesių koordinaciją ir dėmesio koncentraciją. Judesiai paremti gilia, tūkstantmečiais puoselėta senovės kinų išmintimi ir filosofija, kinų medicinos tradicijomis.

Kai atrandi pašaukimą, kai įsiklausai į sielos balsą, gyvenimas pats sudėlioja, kur turi atsidurti, kad taptum pačiu naudingiausiu. Kovų menai ir filosofija traukė nuo vaikystės, jau tuomet buvo aiškus žinojimas, kad mokslas ir dvasingumas nepelnytai yra padalinti ir atskirti vienas nuo kito. Kad galėčiau žmonėms suprantamai ir moksliškai paaiškinti juos supančius reiškinius, atskleisti dėsningumus ir prigimtį, studijavau The Resonance Science Academy, mokiausi pas meistrus iš Kinijos ir astrologus iš Rusijos. Viskas šioje visatoje yra tarpusavy susiję ir nuolatos tampriai sąveikauja, o mes esame jos dalimi, kaip mažas jos fraktalas, sąmonės išraiška tam tikroje formoje. Perpratę kaip ji veikia, galėsime labiau suprasti pačius save ir kaip išlaikyti vidinę harmoniją, balansą su savimi ir mus supančia aplinka.