Sergėj Filipovič

Sergėj Filipovič

Esu sertifikuotas NLP taikomosios psichologijos praktikas (International Coach & Trainer Association) ir priklausomybių atsikratymo pagal G.Šičko metodą dėstytojas (Tarptautinė blaivybės akademija).

Sąmoningumo kelionę pradėjau 2012 metais. Tuo metu mano šeimos nariai papuolė į priklausomybės nuo alkoholio spąstus. Atrodė, kad jie pasmerkti. Dauguma teigė, kad alkoholizmas yra nepagydoma liga ir kodavimas arba hipnozė – tai vienintelis būdas jiems padėti. Bet tai būtų tik laikinas efektas. Buvau apimtas nežinomybės ir bejėgiškumo, tačiau nenorėjau susitaikyti bei laukti, kol mano artimieji mirs. Tuomet pradėjau ieškoti pagalbos.

Tie metai tapo kritinis taškas ne tik mano artimiesiems, bet ir mano gyvenimo suvokimui. Prieš 8 metus atradau alternatyvų variantą – blaivybės kursus, kuriuose buvo taikoma psichologinė – pedagoginė metodika kartu su kognityvine psichologija ir elgsenos psichoterapija. Dėstytojas turėjo reikalavimą, kad kartu su norinčiu atsikratyti priklausomybės, turi dalyvauti bent vienas palaikantis šeimos narys. Ir juo tapau aš. Sąžiningai klausiau paskaitas 7 dienas iš eilės. Pradžioje galvojau, kad pagalbos reikia tik mano artimiesiems. Tačiau suteikta informacija padėjo suvokti, kad pats turiu rimtų problemų. Ir tik laiko klausimas, kada aš pats galiu atsidurti tokioje duobėje, jeigu nepakeisiu savo gyvenimo.

Būtent tada pirmą kartą išgirdau apie socialinį programavimą. Sužinojau, kad žiniasklaidos ir aplinkos pagalba programuojama žmogaus pasąmonė, valdomi jo pasirinkimai, įtakojami mąstymas, jausmai bei elgsena. Supratau, kad alkoholio, tabako pramonė – tai milžiniškas verslas, kurio marketingo tikslai – kurti alkoholio vartojimo madą bei manipuliuoti žmogaus pasirinkimu.

Prieš 8 metus, “atmerkus akis”, nebeliko nei  vienos priežasties vartoti alkoholį. Tuomet kilo nauji klausimai.  Kaip gi švęsti šventes be taurės? Kaip atsipalaiduoti po įtempto laikotarpio ar dienos? Kaip linksmintis?

Įsitikinau, kad nei vienas atsakymas negali būti susijęs su alkoholio ar kitų kvaišalų vartojimu.

Tai tik stiprūs, į tautų kultūrą įsišakniję mitai, kuriami suinteresuotų verslo atstovų siekiančių pelno, pasyvių sąmonių bei įvairiapusiško vartotojiškumo.

Tais mitais aš nebetikiu,- AŠ ESU LAISVAS, man nebereikia nuodyti savęs. Atsirado stiprus noras tobulėti, lavintis įvairiose srityse, pilnavertiškai pajausti ir pasinaudoti gyvenimo suteikiamomis galimybėmis, realizuoti savo potencialą.

Jau daugiau, kaip 8 metus gyvenu blaiviai ir džiaugiuosi kiekviena akimirka. Tik tas, kuris turi žinių, turi galimybę rinktis. Aš pasirinkau blaivybę.

Nuo 2012 metų intensyviai propaguoju blaivų gyvenimo būdą. Vedu paskaitas mokyklose, savo iniciatyva organizuotuose saviugdos renginiuose ir seminaruose, taip pat blaivybės kursus.  Paskaitų temos – priklausomybių atsikratymas nuo įvairių narkotinių medžiagų, tokių kaip alkoholis, tabakas, marihuana. Mano tikslas – suteikti žmonėms žinias, kurios sąmoningai yra slepiamos, nes narko verslui tai nenaudinga, o žmogus, sužinojęs tiesą, gali tapti laisvas visą likusį gyvenimą.

Taip pat vienas iš mano svarbiausių tikslų – motyvuoti ir įkvėpti žmones pažvelgti į savo gyvenimą kitu kampu, išmokti atpažinti savyje žalingus įpročius, atsisakyti jų bei pradėti gyventi laisvą, nuostabų ir pilną energijos gyvenimą.

Nuoširdžiai kviečiu Jus į mano seminarus arba asmeninę konsultaciją, kuriose mes susipažinsime arčiau ir aš galėsiu perduoti žinias, kurios pakeis Jūsų gyvenimą.