Vytautas Jančiauskas

Vytautas Jančiauskas

Sveiki, esu Vytautas ir dabar tikriausiai sėdėčiau išsišiepęs, jei žinočiau, kad Tu užėjai paskaitinėti apie mane. Juk faina, kai Tavimi domisi.

Tad noriu Tau prisistatyti. Esu lektorius ir verslininkas, garsiausių Lietuvoje seminarų “Ką apie santykius turi žinoti kiekvienas” ir “Ką apie konfliktus turi žinoti kiekvienas” autorius. Esu žmogaus sąmoningos ir pasąmoningos elgsenos vertinimo specialistas. Tačiau svarbiausia esu vyras, kuris per 12 metų tikriausiai yra padaręs daugiausia klaidų santykių kūrime ir sąmoningai visas jas suvokęs bei išmokęs gautas pamokas, pagaliau įgyvendinantis savo gyvenimo svajonę – seminarų pagalba padėti Lietuvos žmonėms ir pasidalinti pačia vertingiausia informacija, kuri iš esmės pakeis jų gyvenimą pačioje svarbiausioje gyvenimo sferoje – santykiuose. Viskas prasidėjo nuo to, kai supratau, kad jei nieko nekeisiu, tai dar ilgai turėsiu nesėkmingus santykius ir skaudinsiu mylimus žmones. Taigi pradėjau labai smarkiai domėtis šia tema, lankytis įvairiuose kursuose, karštligiškai skaityti su šia tema susijusią informaciją, dalyvauti seminaruose. Šiuo metu studijuoju pas savo mokytoją ir autoritetą, vieną geriausių pasaulyje asmeninių pokyčių trenerį Anthony Robbins jo mokykloje www.rmtcenter.com Apibendrinus, aistringai domiuosi žmogaus psichologija, elgsenos modeliais ir porų santykiais bei visomis strategijomis, kurios leidžia padaryti juos tobulais.

Aš visada sakau, kad santykiai tai nėra sunkus ir varginantis darbas. Kai tuo tarpu daugiau nei pusė mano seminaruose dalyvaujančių dalyvių pakelia rankas manydami priešingai. Savo darbu noriu parodyti žmonėms, kad šią nuostatą reikia keisti nauja – sunkiai dirbam darbe, o grįžę namo puoselėjam laimingus ir džiuginančius santykius, kada jaučiamės gerai ir maloniai. Tam aš pasitelkiu jau minėtus vakaro seminarus, kuriuose jau yra apsilankę beveik 6000 žmonių, kai pirmasis buvo 2016 liepos 28d. Į savo seminarus įtraukiu tai, ko man visad trūko – tikrų istorijų ir tikrų pavyzdžių. Apie patirtas akimirkas ir išgyvenimus geriausiai kalba patys dalyviai, štai keletas man labai svarbių atsiliepimų, dėka kurių kaskart turiu vis daugiau motyvacijos stengtis. 

Tam, kad galėčiau ir toliau dalintis tikromis istorijomis ir tikrais pavyzdžiais, įgyvendinu savo dar vieną svajonę – parašiau knygą “Mūsų santykių ritualai”. Ji unikali tuo, kad tu ne tik galėsi sužinoti, kaip santykiuose kurti Vau efektą ar realiais pavyzdžiais pagrįstas metodikas, kaip puoselėti santykius ir panaikinti juose vyraujančią rutiną, bet ir gali būti ant jos viršelio. Taip, gali turėti unikalią knygą su judviejų nuotrauka! 

Galbūt nori pasikalbėti apie kažką, apie ką negali niekam paatvirauti? Galbūt turi klausimą ar problemą, kuri Tave drasko iš vidaus? Aš esu tam, kad Tau padėčiau. Asmeninių konsultacijų metu pašnekovai gali atsiverti, suprasti savo klaidas ar tiesiog atrasti naujus ir nestandartinius būdus ar pratimus, padėsiančius išspręsti jų problemą ar atsakyti į klausimą, kaip paįvairinti santykių rutiną. Mums visiems kartais reikia patarimų, svarbu tik nebijoti paprašyti ir netylėti.

Prakalbus apie santykių rutiną, turiu Tau idėją! Sukūriau unikalų žaidimą poroms „Gerų darbų kalendorius„, kuris staigmenas kuria už Tave! Tai linksmas ir teigiamas emocijas sukeliantis santykių žaidimas, kurio tikslas – per nustatytą terminą pirmesniam atlikti užduotis, besislepiančias gerų darbų kalendoriuje. Pirmajam poroje įvykdžius užduotis Tavęs lauks apdovanojimas nuo antrosios pusės. Viso žaidimo metu savo partnerį stebinsi maloniais, o kartais netgi intriguojančiais poelgiais, kurių metu juokas, šypsenos ir geras laikas garantuotas! Tokiu pačiu principu sukūriau iš Šeimos žaidimą – vieni kitus stebina vaikučiai ir tėveliai.