Yulia Asovskaja

Yulia Asovskaja

Gydytoja / Eneagramos meistrė

Kai manęs prašo papsakoti apie save kila didelė pagunda pasakyti, kad esu gydytoja. Medicinos studijos ir gydytojo profesija visada bus didelė mano identiteto dalis. Žmogaus pažinimą pradėjau nuo jo anatomijos ir fiziologijos. Ir kuo labiau įsigilindavau į fiziologiją ir anatomiją tuo daugiau ryšių pastebėdavau. Mūsų kūnas ir jo procesai neatsiejami nuo psichologinių procesų. Taip pat žmogus kaip visumą yra neatsiejama visatos dalis, ir tai ne tik gražus žodžiai.

Mūsų savijauta atspindi mūsų santykį su pasauliu, su savimi. Todėl vienas geriausių būdų pagerinti savo savijautą yra pažinti save. Užduoti sau klausimą apie tai, kas tinka man, kas man negerai, ką juntami simptomai pasako apie mane. Ligos nėra demonai, kurie mus užpuola. Ligos – tai mūsų pačių dalis. Ir dažnai ligos kyla iš tų dalių, kurių ilgą laiką nepaisome.

Jau dirbant šeimos gydytoja pradėjau endobiogenikos studijas. Kas padėjo pradėti gyliai išmanyti žmogaus hormonų, nervų sistemos ir medžiagų apykaitos sąsajas. Taip pat per hormonų veiklą labai paprasta yra suvokti kaip smarkiai mes priklausome nuo visatos ritmų ir dėsnių. Studijojant osteopatija ir kraniosakralinę terapiją sužinojau kaip mūsų struktūrą apsprendžia kaip mes funkcinojame.

Dirbant gydytoja pastebiu kiek daug įtakos turi mūsų psichologiniai procesai, emocijos, motyvacijos ir stresas mūsų sveikatai. Ir kaip kartais mes esame pasiruošė prarasti sveikatą dėl savo įsitikinimų. Todėl tęsiau ir tęsiu psichologijos studijas. Esu eneagramos meistrė, taip pat studijavau psichosomatika manualinių technikų ir koučingo formatu. 

Nuo 2014 metų turiu savo tinklapį mindofyourbody.com kuriame dalinuosi savo žiniomis su visais norinčiais. 

Esu programos “Judėjimas iš centro” autorė, skaitau paskaitas visuomenei, įmonėse ir profesinėse asociacijose. Kuriuose pletuoju platų požiūrį į žmogaus sveikatą, stresą, funkcionavimą ir vidinius ryšius. Taip pat esu programos “Medicina ne medikams” bendraautorė. Dėstau kvalifikacijos kelimo programa “Endobiogenika” gydytojams.

Mane „veža“ galimybė būti žmogaus palydovu savęs pažinimo kelyje, jį nukreipti ir palaikyti. Man nėra įdomios diagnozės, man įdomus prieš mane esantis žmogus, nes liga yra tik mūsų kūno priemonė, leidžianti prisitaikyti prie to, kas vyksta mūsų gyvenime.