Svarbiausia tai, kad visos prekės, produktai, paslaugos ir iniciatyvos mūsų “Sąmoningėjančios parduotuvės” lentynose yra/bus kuriamos TIK sąmingėjančių žmonių ir tai daroma pagal vertybes.
Parduotuvėje 6 pagrindiniai skyriai paremti finansų valdymo sistema. Viršuje išvardintos prekės preliminarios. Visa tai keičiasi – evoliucionuoja.
Reguliariai aiškinsimės sąmoningėjančių vartotojų poreikius ir pagal juos užsipildysime lentynas tomis prekėmis ar paslaugomis kurių norėsime patys, kurias norėsime duoti vaikams ir skleisti, dalintis su pasauliu.
Norėdami pasiūlyti produktas, prekes, paslaugas, ar kompanijas, kurių produktus būtų prasminga patiems naudoti ir platinti -> užpildykite pasiūlymo formą

Žemiau pateikiami kai kurių kūrėjų suteikti “nuolaidų kodai”. Prekindamiesi jų elektroninėse parduotuvėse ir panaudoję šiuos kodus, mes kaip iniciatyva gauname % komisinių, kuriuos naudosime skaitmeninei sistemai sukurti, o paleidus ją kai kurie produktai atsiras ir mūsų platformoje. Naudokime.

 
  • Vandens valymo sistemos švariam vandeniui ir puikiai sveikatai – nuolaidos kodas “1003” – Parduotuvės adresas www.osmosas.lt